ONYX MUSIC CLUB - Tarnowskie Góry! Na klubowej mapie Polski nieprzerwanie od 2003 roku! Nowoczesny, modny i przyjazny pozwoli poczuć się wyjątkowo, komfortowo i bezpiecznie. DWA NIEZALEŻNE POZIOMY I PARKIETY (dance oraz club) dostarczą niezapomnianych doznań. PIĘĆ BARÓW, TRZY STREFY VIP ROOM, STREFA DEEP ROOM, KOMFORTOWE LOŻE spełnią oczekiwania najbardziej wymagających gości i pozwolą na organizację najlepszych spotkań i imprez!

ONYX – to wyjątkowe miejsce przepełnione imprezowym szaleństwem w różnych stylach i formatach.Komfortowa dwupoziomowa przestrzeń, podzielona na kilka stref, utrzymana w klimacie prawdziwego klubu z charakterem (cegła, kamień, szkło, metal) z miękkimi komfortowymi lożami, strefami vip, strefami zamkniętymi i odrębną palarnią, pozwoli na wyjątkową celebrację każdej okazji. Nowoczesne oświetlenie, odpowiednie nagłośnienie, klimatyzacja, wentylacja dopełniają formalności.

Onyx vertical

To miejsce gdzie poznasz wyjątkowych ludzi, zorganizujesz spotkania z przyjaciółmi, najlepsze wieczory panieńskie, wieczory kawalerskie, imprezy firmowe czy urodziny! To Twój klub, w którym przy najlepszej muzyce zapomnisz o pracy i codziennych obowiązkach, również bez szukania dodatkowych powodów. W naszych pięciu barach znajdziesz wybór trunków z całego świata. Klubowe menu zostało starannie przygotowane, aby zapewnić Ci niezapomniane doznania smakowe, zarówno zupełnie nowe jak i najbardziej popularne.

Różnorodność imprez tematycznych, ilość i rodzaj koncertów, występujących artystów, pokazów, atrakcji towarzyszących sprawia, że ONYX muzycznie wychował już pokolenia, i do dziś nie znudził się klubowiczom! 20’letnie doświadczenie w branży rozrywkowej stanowi najlepsze gwarancje udanej zabawy i wysokiej jakości.

DANCE (poziom góra) to najlepsze taneczne i radiowe hity od disco, pop i hip hop aż po polskie przeboje i rock’n’roll.

CLUB (poziom dół) to starannie wyselekcjonowana muzyka elektroniczna od tech house, electro, edm po techno.

Lokal czynny jest w każdy piątek i sobotę od godziny 22:00, oraz w specjalne dni, święta i długie weekendy. W klubie obowiązuje selekcja, większość imprez dedykowana jest dla gości pełnoletnich. Do klubu nie mogą wejść osoby pijane, w strojach sportowych lub niedopasowanych do charakteru tego miejsca. Istnieje możliwość wynajęcia części lub całego lokalu pod imprezy zorganizowane, firmowe, jubileusze, pokazy, konferencje czy indywidualnie organizowane koncerty i występy. Pełny program imprez i spis dni w których lokal jest czynny znajduje się na onyxclub.pl/imprezy

ZOBACZ zdjęcia i filmy aby zamienić słowa w obraz i relację z niezapomnianych do dziś wydarzeń.

Subskrypcja SMS