SPRAWDŹ NOWY Onyx 2.0 - Istniejący na klubowej mapie Polski nieprzerwanie od 2003 roku. Nowoczesny, modny i przyjazny pozwoli poczuć się wyjątkowo, komfortowo i bezpiecznie. Poznaj nowy wymiar rozrywki!

ONYX to dwa niezależne parkiety DANCE & CLUB, wygodne loże, strefy VIP, taras letni oraz palarnia. To miejsce gdzie poznasz nowe osoby, zorganizujesz spotkania z przyjaciółmi, najlepsze wieczory kawalerskie, panieńskie, imprezy firmowe czy urodziny!

W każdy piątek i sobotę od godziny 22:00 przy najlepszej muzyce zapomnisz o pracy i obowiązkach, spotkasz wyjątkowych ludzi, skosztujesz trunków z całego świata a także zaspokoisz swoje kulinarne potrzeby.

W klubie obowiązuje selekcja, imprezy dedykowane są dla gości pełnoletnich. Do klubu nie mogą wejść osoby pijane, w strojach sportowych lub niedopasowanych do charakteru tego miejsca.

Onyx vertical

Różnorodność imprez tematycznych, ilość i rodzaj koncertów, występujących artystów, pokazów, atrakcji towarzyszących sprawia, że to miejsce nie znudziło się klubowiczom już od 15 lat i jesteśmy z tego bardzo dumni! Sprawdź nas koniecznie.

Onyx to nie tylko klub i miejsce – to również organizator wielu imprezowych projektów, wydarzeń, imprez czy wielkich festiwali jak Premium Festival czy Summer House Music. Chętnie podjemiemy się organizacji również Twojej imprezy specjalnej czy firmowej.

ZOBACZ zdjęcia i filmy aby zamienić słowa w obraz i relację z imprez.

Subskrypcja SMS