Nadchodzące wydarzenia

Nadchodzący

Sprawdź najlepszy piątek w mieście! Zacznij przygotowania przed świątecznym maratonem! Zero ukrytych gwiazdek. Jasne promocje obowiązujące na wszystkich barach przez całą noc! Najlepsza muzyka w różnych (…)

Nadchodzący

Czas na urodzinową imprezę DJ’a Sleepera! To będzie najgłośniejsza noc na Śląsku! Najlepszym prezentem, będzie Wasza obecność! Przygotujcie się na moc urodzinowych dźwięków solenizanta oraz specjalne (…)

Nadchodzący

Czas na kalendarzowe zakończenie roku! Czas na prawdziwy before SYLWESTER 2018/2019! Ostatnia impreza tego roku! Musisz być z nami! Gwiazda wieczoru: ADAM DE GREAT Uczestnik największych (…)

Nadchodzący

KLASYKA! Czas na prawdziwą muzyczną ucztę! Po tradycyjnej rodzinnej kolacji, czas spotkać się z drugą imprezową rodziną – tradycyjnie w klubie ONYX! Już od 15’tu lat (…)

Nadchodzący

Najlepsza okazja aby spalić świąteczne kalorie! Czas na X-MAS NIGHT #1! Jedna z topowych imprez, i najlepszy powód do wspólnego świętowania! Tej nocy nie zabraknie wyjątkowej (…)

Nadchodzący

Druga część i okazja na spalenie świątecznych kalorii! Dla wszystkich prawdziwych klubowiczów oraz imprezowych maratończyków! X-Mas part2! Nie daj się prosić, wpadnij na świąteczne tańce do (…)

Nadchodzący

KLUBOWY SYLWESTER 2018/2019 …pierwszy taki w historii!   Zapraszamy na prawdziwego klubowego SYLWESTRA! Takiej oferty jeszcze nie było! Postaw na 15 lat doświadczenia! Gwarantujemy Ci najlepszą (…)

Subskrypcja SMS