Rezerwacje

Nasze komfortowe loże przygotowane są zarówno dla małych jak i dużych grup przyjaciół. Rozmieszczone na dwóch poziomach klubu pozwolą Tobie na wybranie najdogodniejszego położenia i wielkości ze względu na rodzaj planowanej imprezy oraz muzyki którą kochasz! Loże mieszczą się przy parkietach, w sąsiedztwie barów lub w osobnej części barowej (dolny poziom) W klubie mieszczą się również strefy VIP w których zorganizujesz każdą imprezę czy ugościsz w specjalny sposób przyjaciół. Jesteśmy otwarci na indywidualne ustalenia związane z dokonywaną przez naszych gości rezerwacją miejsc i organizacją imprez specjalnych jak wieczory kawalerskie czy panieńskie.

Pierwsza strefa VIP (cztery loże) mieści się tuż przy klubowym parkiecie, druga (cztery loże) w kameralnej części barowej. W nowym ONYX 2.0 lożę VIP oferujemy również przy parkiecie DANCE (górny poziom) Istnieje również możliwość skorzystania ze stolików znajdujących się przy parkiecie CLUB (dolny poziom) Do rezerwacji miejsc siedzących oferujemy catering, o którym poinformuje Cię Agnieszka – zajmująca się rezerwacjami w klubie. Standardowo ważność rezerwacji ograniczona jest do godz. 23:00 w dniu kiedy obowiązuje.
Chętnie przedstawimy pełną ofertę i możliwości podczas rozmowy telefonicznej  tel. 603 85 85 85, od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 18:00 oraz w soboty w godz. 13:00 – 22:00.
Rezerwacji loży możesz dokonać również na tej stronie online.

Wybierz swoją lożę

Komfort

50

6-12 osób

Vip

100

12-18 osób

Subskrypcja SMS